פוסטים אחרונים
ארכיון
Recent Posts

בלש לערב אחד: משחקי רצח בארוחת ערב

אם אתם חולים על שרלוק הולמס, תשבצים של יום שישי מרגשים אתכם וחדרי בריחה נותנים לכם בוסט של אנרגיה למשך שבוע, הפוסט הזה הוא בשבילכם!

את סדרת תעלומות הרצח הכרתי לראשונה לפני כחמש שנים. מדובר באירוע חווייתי לכל המשתתפים, אשר סובב סביב עלילה מסויימת. כל משתתף מקבל דמות אותה הוא מגלם. במהלך הערב נחשפים סודות, מזימות ותככים בין כל הדמויות. בנוסף קורה גם דבר נורא - אחד המשתתפים נעלם או נרצח. עליכם לגלות בעצם מיהו הרוצח. אני רוצה לשתף אתכם בשני משחקים כאלה שיוצאים מהמסך ונראים לי מאוד מאוד מעניינים:

(כל האירועים אגב מתקיימים במהלך חודש דצמבר 2018, אז כדאי לכם לשריין מקומות בהקדם)

הפשע משתלם בשיקאגו - מופע-משחק

קרדיט תמונה: אתר Pixabay

עולם הפשע של שיקגו חוגג ומתחמם. כל האליטה של שיקגו נפגשים לערב קוקטייל, שבמהלכו עסקאות נסגרים וחשבונות נפתחים. הערב, החגיגה הסתיימה ברצח. המשתתפים, כלומר אתם, מקבלים תפקיד בעלילה שמתחשת אל מול עיניכם. האם תצליחו לגלות מי ביצע את הפשע הנתעב? אולי זה אתם?

המשחק מתקיים ב-18/12/18 בתל אביב.

לקבלת 20 ש"ח הנחה למשחק הקליקו כאן

לפרטים נוספים הקליקו כאן

תעלומת רצח בארוחת ערב

קרדיט תמונה: אתר Pixabay

פעילות חווייתית, מותחת ומהנה, כאשר במהלך הערב תגלו את סיפור העלילה ותכירו את הדמויות (אתם ושאר המשתתפים). תוך כדי המשחק, תכנסו לנעליה של אחת הדמויות ותנסו לפתור תעלומת רצח מסתורית בה כולם חשודים- כולל אתם! חוויה מהסרטים שיוצאת מהמסך.

המשחק מתקיים ב-14/12/18 וב-22/12/18 בתל אביב.

לקבלת 20 ש"ח הנחה למשחק הקליקו כאן

לפרטים נוספים הקליקו כאן

ואם אתם רוצים לעשות בעצמכם ערב "רצח בארוחת ערב" לכם ולחברים, אתם יכולים לרכוש את אחד או יותר מהמשחקים המומלצים האלה.

המשחקיים כוללים את כל מה שאתם צריכים כדי להפיק אירוע מושלם - הוראות הכנה למזמין, כרטיסי הזמנה, תפריט אירוח, המלצות לאירוע, תסריטים לכל המשתתפים ועוד...

משחקים מהנים,

לילך

#תעלומתרצח #משחקחיד #לגלותאתהרוצח #אטרציותלמבוגרים #משחקתפקידים #משחקלמבוגרים #משחקיזוגות #משחקקלפים