top of page

שאלות ותשובות נפוצות​

כאן ניתן למצוא מענה לשאלות נפוצות, שימו לב לקטגוריות השונות.
English FAQ will be followed by the Hebrew one.

 • מה זה חדר בריחה דיגיטלי?
  חדר בריחה דיגיטלי הוא משחק חידות בסגנון חדר בריחה, המגיע בקובץ דיגיטלי (למשל PDF). קובץ המשחק מכיל: סיפור עלילה, חידות מגוונות, רמזים, פתרונות והוראות הפעלה. בניגוד לחדר בריחה "רגיל" שבו צריך להצליח לצאת מהחדר בתוך 60 דקות, בחדר בריחה דיגיטלי צריך להצליח לפתור את התעלומה. כלומר רק לאחר פתרון כל החידות תקבלו את התשובה הרצויה ותצליחו לפתור את התעלומה.
 • מה ההבדל בין חדר בריחה דיגיטלי לחדר בריחה רגיל?
  1. בניגוד לחדר בריחה רגיל שצריך לדאוג לבייביסיטר, לנסוע ולחפש חניה... חדר בריחה דיגיטלי אפשר לשחק בכל מקום. בנוחות של הבית שלכם. אפילו עם פיג'מה ;-) 2. בניגוד לחדר בריחה ניידים או חדרי בריחה "רגילים" שצריך לחכות לשליח או לתאם חברים ולבזבז זמן בנסיעות... חדר בריחה דיגיטלי זמין לכם מיד עם ההזמנה. פשוט מזמינים ומשחקים! 3. בניגוד לחדרי בריחה "רגילים" שיכולים להיות יקרים מאוד, והמחיר שלהם הוא עבור משתתף ועולה כ-100-130 ש"ח... חדרי בריחה דיגיטליים נגישים מאוד מבחינת המחיר לכל קהל! המחירים נעים בין 69-99 ש"ח בלבד לכל המשחק! כלומר משפחה יכולה ליהנות מאוד ממשחק בריחה מקורי ומאתגר במחיר שווה לכל כיס! 4. כמו בחדר בריחה רגיל, גם בחדרי בריחה דיגיטליים תוכלו למצוא אווירה, סיפור עלילה, עיצוב, חידות מקוריות ומפתיעות, אתגר מחשבתי וכיף גדול!
 • איזה חידות יש בחדר בריחה דיגיטלי?
  כמו שבחדר בריחה "רגיל" אתם הולכים לחדר בריחה ולא יודעים איזה חידות תקבלו, כך גם בחדר בריחה דיגיטלי לא ניתן לדעת מראש לפני ההזמנה את סוג החידות. עם זאת, אני מבטיחה, כי כל חדרי הבריחה שלנו שונים זה מזה וכולם ברמה מאתגרת ומעניינת. גם חבר'ה עם ניסיון רב בחדרי בריחה נהנים לשחק בחדרי הבריחה שלנו ומגרישים גיוון בסוגי החידות בין המשחקים השונים. כל חידה במשחקים שלנו מורכבת כחידה בתוך חידה, כלומר לא תמצאו "רק פאזל" שיגלה לכם את התשובה, אלא בתוך "הפאזל" אנחנו נשתול חידה נוספת שתצטרכו לפתור אותה ורק אז תוכלו להתקדם במשחק. סוגי חידות אפשריים: מבוכים, תפזורות, פאזלים, חידות דיגיטליות, שימוש באביזרים שיש בכל בית ועוד... רוצים להתנסות באחד מחדרי הבריחה הדיגיטליים שלנו במתנה? מוזמנים להוריד את חדר הבריחה "בהלת הקורונה" וליהנות!
 • איך משחקים בחדר בריחה דיגיטלי?
  לכל משחק בריחה דיגיטלי מצורפות הוראות הפעלה פשוטות והסברים ספציפיים למשחק. הוראות ההפעלה כוללות הסבר ופירוט למפעיל: איך משחקים, במידה ויש צורך בהכנה מוקדמת, איזה אביזרים יש להכין מראש, מה סדר החידות, רשימת רמזים לכל חידה, רשימת פתרונות לכל חידה וכמובן איך המשחק מסתיים. כל משחק כולל כמובן גם את סיפור העלילה, החידות המעוצבות, הרמזים והפתרונות. במרבית חדרי הבריחה הדיגיטליים שלנו, כדי לשחק בהם יש צורך באביזרים הבאים: 1. להדפיס את קובץ המשחק, מומלץ בצבע 2. לצרף דפי טיוטה, כלי כתיבה ומספריים בחלק מהמשחקים יש צורך גם בתיבה או מנעול. במידה ויש צורך בכך, יופיע פירוט בטרם ההזמנה בעמוד המשחק.
 • איפה משחקים בחדר בריחה דיגיטלי?
  מה שכיף בחדר בריחה דיגיטלי הוא שאפשר לשחק בו בכל מקום שתרצו! בבית, בפארק, בסלון, במרפסת, בבית מלון, בחצר... כל עוד יש תאורה נוחה ונוח לשבת :) למבוגרים הכי נוח לשחק ליד שולחן אוכל/סלון. ילדים יכולים לשחק במעגל על הרצפה בסלון/בחדר או ליד שולחן אוכל/סלון.
 • מה זה חדר בריחה נייד?
  חדר בריחה נייד הוא חדר בריחה שאפשר לשחק אותו בכל מקום - הוא פשוט "נייד" וניתן להגיע איתו לכל מקום שבו תרצו לשחק! אתם יכולים לשחק בבית, במשרד, בחדר אירועים של הבניין, או בכל מקום שבו אתם חוגגים אירוע או מסיבה. כל החידות והאלמנטים מגיעים עד אליכם למקום בו אתם רוצים לשחק.
 • מה ההבדל בין חדר בריחה רגיל לחדר בריחה נייד?
  בחדר בריחה "רגיל" החידות יכולות להיות טכנולוגיות ופיזיות, למשל אם לוחצים על כמה כפתורים בסדר מסויים תיפתח דלת סתרים לחדר סודי. בחדר בריחה "רגיל" יש דגש על אווירה מפתיעה כי נכנסים לחדר מעוצב בהתאם לסיפור העלילה. לעומת זאת, בחדר בריחה נייד אין אלמנטים פיזיים כמו חדרים נסתרים או מחילות סודיות. בגלל שמשחקים חדר בריחה נייד בכל מקום, בבית או באולם אירועים, האוירה מושפעת מהמקום בו משחקים והדגש במשחק הוא על החידות והתוכן. חשוב לציין כי החידות יכולות להיות מפתיעות מאוד ולשלב אלמנטים טכנולוגיים בנוסף לאמנטים פיזיים "פשוטים" כמו חידות מודפסות על דף, מנעולים מסוגים סוגים וטכנולוגיה נגישה לכל אחד כמו בטלפון סלולרי או מחשב נייד.
 • איפה משחקים חדר בריחה נייד?
  חדר בריחה נייד אפשר לשחק בכל מקום שתרצו - ברחבי הבית, באולם אירועים, בסלון, במרפסת, בגינה, בגן שעשועים ציבורי, במשרד, בחדר ישיבות, באולם ריק, בפינת חדר, בצימר, בחדר בבית מלון ועוד... כדי שיהיה נוח לשחק, צריך תאורה מתאימה ומומלץ לשחק ליד שולחן. זה יכול להיות שולחן סלון/אוכל. ילדים יכולים לשחק במעגל על הרצפה או ליד שולחן.
 • איך נראה חדר בריחה נייד? מה הוא מכיל?
  כמו חדר בריחה "רגיל" גם חדר בריחה נייד בנוי מסיפור עלילה ומחידות מקוריות ומאתגרות. כדי להנגיש אותו לכל מקום בו תרצו לשחק ולכל כמות של משתתפים, המשחק מגיע בתוך קופסאות עץ מעוצבות, עליהן מחוברות חידות מעוצבות ומקוריות. כדי להפוך את המשחק למעניין ולמפתיע, למשחק מצורפים אלמנטים מקוריים וסוגי החידות בו מגוונות ומפתיעות.
 • מה זה חדר בריחה אישי? איך נראה חדר בריחה אישי?
  חדר בריחה אישי הוא חדר בריחה בהתאמה אישית, כלומר הסיפור והחידות בו נכתבים במיוחד עבורך. חדר בריחה אישי יכול להיות בכל נושא והחידות בו יכולות להיות מגוונות ושונות. חדר בריחה אישי מותאם לכמות של אנשים המשחקים את המשחק, לניסיון שלהם בחדרי בריחה, לגילאי המשתתפים ועוד. יש לנו ניסיון רב מאוד בכתיבת משחקים וחדרי בריחה אישיים, להמשך קריאה ליחצו כאן חדרי הבריחה האישיים שלנו מגיעים בתוך תיבות עץ מעוצבות ובקרוב גם תמצאו חדרי בריחה אישיים דיגיטליים שיהיו זמינים לכם בקלות - פרטים נוספים בקרוב
 • חדר בריחה להורדה, חדר בריחה דיגיטלי להורדה"
  אם אתם מחפשים חדר בריחה להורדה, משחק בריחה דיגיטלי שתוכלו להוריד את הקובץ מהמחשב ולשחק - זה המקום בשבילכם. בחנות המשחקים שלנו תמצאו מגוון חדרי בריחה דיגיטליים, זמינים להורדה מיד לאחר ההזמנה! כמו כן תוכלו ליהנות מחדר בריחה ב-מ-ת-נ-ה "בהלת קורונה" - חדר בריחה לתקופת הבידוד...

לא מצאתם תשובה למה שחיפשתם?
מוזמנים לשלוח לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

whatsapp-2.png
bottom of page