בלוג משחקים | בלוג אטרקציות | בלוג חדרי בריחה

בלוג משחקים | בלוג אטרקציות | בלוג חדרי בריחה

הגעתם לבלוג המשחקים של לילך.

כאן תמצאו את כל ההמלצות למשחקים, אטרקציות וחדרי בריחה שאני הכי אוהבת.

בעמוד זה תמצאו את כל הפוסטים שלי.

יש לכם גם אפשרות לבחור כאן קטגוריה שתוביל אתכם לפוסטים ממוקדים יותר (משחקי זוגות ובוגרים, משחקים לכל המשפחה...). עם מי אתם מעדיפים לשחק? 

אז בואו נתחיל לשחק - ביחרו קטגוריה ותהנו!

November 29, 2018

בשנים האחרונות אני מגלגלת לי בראש את המשחקים שאני אוהבת לשחק, מה גורם לי לרצות לשחק בהם שוב ושוב. ואני מגלה שיש מכניקות משחק שאני אוהבת והן אלו שגורמות לי להמשיך לשחק באותם המשחקים עוד ועוד. כמובן שבכל משחק יש כמה סוגי מכניקות שמשלבים ביניהן.

דוגמא למכניקה שאני ממממממש...

November 29, 2018

אם אתם חולים על שרלוק הולמס, תשבצים של יום שישי מרגשים אתכם וחדרי בריחה נותנים לכם בוסט של אנרגיה למשך שבוע, הפוסט הזה הוא בשבילכם!


את סדרת תעלומות הרצח הכרתי לראשונה לפני כחמש שנים. מדובר באירוע חווייתי לכל המשתתפים, אשר סובב סביב עלילה מסויימת. כל משתתף מקבל דמות אות...

November 28, 2018

ב31/1/19 יעלה בקולנוע מותחן חדש, בתימה שכל מי שעוקב אחרי הבלוג שלי בטוח יאהב (אבל גם יפחד, אין לי ספק).

הסרט מגולל את סיפורים של 6 אנשים זרים אחד לשניה, אשר מוצאים את עצמם נעולים בעולם מציאותי. עליהם להשתמש במוח, בתושייה ובשיתוף פעולה (מוכר לכם מאיפשהו?) כדי למצוא את...

November 13, 2018

החל מגילאי שנה וחצי - שנתיים, פעוטות מתחילים להבחין בהבדלים בין פרטים - צורות, צבעים, כמויות וגדלים. אני מאוד אוהבת לשלב את הפרטים בפעילויות היומיומיות, במשחקים בגינה (עלה גדול, עלה קטן), במשחקים בבית ובכל מקום אפשרי :)

ואם כבר מדברים על גדול-בינוני-קטן, אין יותר מ...

November 13, 2018

בסביבות גיל שנה, פעוטות מפתחים מאוד את היכולות הקוגניטיביות והמוטוריות שלהם. פיתוח מוטוריקה עדינה אפשר להשיג כמובן במשחק השחלות. במשחק זה המטרה היא כמובן להשחיל משהו בתוך משהו :-)

זהו אחד מסוכי המשחקים האהובים על קדם, שנותנים לי נחת וגאווה לראות איך הוא משחק בעצמו במשך...

November 12, 2018

חנוכה כבר בפתח, הילדים בחופשה, ומעבר להדלקת נרות ואכילת סופגניות ולביבות, אתם בטח מחפשים פעילויות מיוחדות להעביר איתם את החג.

אז כמו שאתם מכירים אותי, כמו בשבועות וביום העצמאות, גם לרגל חג החנוכה אני מצרפת לכם כמה המלצות לפעילויות מיוחדות, ברוח "המשחקים" שאני כל כך אוהב...

November 12, 2018

כשחיפשתי יעד לבילוי בחו"ל שיתאים לנו - זוג חובבי משחקים ואטרקציות, בתוספת של קטנצ'יק בן שנה וחודשיים עם מללללא אנרגיות ורצון עז ללכת בכל מקום, היו לי המון התלבטויות...

רציתי:

* יעד עירוני ומודרני (חובבי אטרקציות מגניבות כבר אמרתי?)

* מרחק טיסה קצרה יחסית (בכל זאת טסים עם...

Please reload

ארכיון
Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

  • Pinterest - Play With Lilach
  • Instagram - Play With Lilach
  • Facebook - Play With Lilach

© כל הזכויות שמורות ללילך פינצ'בסקי סימיאן. אין להעתיק או להשתמש במידע המופיע באתר ללא רשות מראש ובכתב מלילך פינצ'בסקי סימיאן.